Всесвітній день води!

ДЕІ   Березень 26, 2018   Коментарі Вимкнено до Всесвітній день води!

Ідея проведення Всесвітнього дня водних ресурсів вперше прозвучала на конференції ООН з охорони оточуючого середовища і розвитку, яка відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Генеральна Асамблей Організації Об’єднаних Націй, прийнявши резолюцію 47/193 від 22 лютого 1993 року, проголосила 22 березня Всесвітнім днем води. Це свято дає можливість нагадати людству про важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства.

З нагоди відзначення Всесвітнього дня води, 21 березня 2018 року у приміщенні Полтавського обласного управління водних ресурсів відбулося засідання круглого столу за участю Державної екологічної інспекції у Полтавській області (далі –Держекоінспекція).  У ході якого були висвітлені актуальні питання щодо водозабезпечення та раціонального використання водних ресурсів та інші.

Держекоінспекція нагадує про необхідність економно ставитися до витрачання такого цінного ресурсу, як чиста вода, для підтримки якості водопостачання та уникнення проблем, пов’язаних з її нестачею  в майбутньому. Ми всі повинні розуміти важливість чистої води на Землі та намагатися з усіх сил уникати її втрат, зберегти  чисту воду від загрози забруднення відходами промисловості, стічними водами, токсичними хімічними речовинами та іншими відходами. Вода – основа нашого життя!

Довідково:  Держекоінспекція у 2017 році здійснила 166 перевірок у сфері охорони  водних ресурсів. За результатами яких 27 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності на  суму 6 630 грн., пред’явлено претензій про відшкодування завданих довкіллю збитків, в тому числі  за самовільне використання водних ресурсів при відсутності дозвільних документів, на суму 2 977 351  грн..