Відбувся тематичний вебінар «Порядок паспортизації сміттєзвалищ області»

ДЕІ   Жовтень 18, 2017   Коментарі Вимкнено до Відбувся тематичний вебінар «Порядок паспортизації сміттєзвалищ області»

29 червня на  розширеному засіданні колегії Полтавської  обласної державної адміністрації Державна екологічна інспекція у Полтавській області (далі – Держекоінспекція) доповіла з питанням  «Про дотримання вимог природоохоронного законодавства місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади на підпорядкованій території».

За результатами рішення колегії, 11 жовтня на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, відбувся тематичний вебінар з питання «Порядок паспортизації сміттєзвалищ області».

Вебінар проведено  за участю Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Держекоінспекції та Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка (кафедра «Прикладної екології та природокористування»). Розгляд питання порядку паспортизації сміттєзвалищ області викликав неабияку зацікавленість, зустріч пройшла плідно. Адже, веб-конференцію проводили  фахівці з великим досвідом, що забезпечило всебічне розкриття зазначеної тематики, як з точки зору теорії так і практики.

Впевнені, що органи місцевого самоврядування, озброївшись знаннями, зможуть  на практиці застосувати їх та навести лад на підпорядкованих їм територіальних одиницях.