Щорічний обласний конкурс-огляд колективів екологічної просвіти

ДЕІ   Квітень 5, 2018   Коментарі Вимкнено до Щорічний обласний конкурс-огляд колективів екологічної просвіти

Держекоінспекція у Полтавській області в рамках екологічної просвіти молоді почала активно співпрацювати з Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, при якому працює 88 гуртків. Навчально-виховна робота в гуртках спрямована на формування екологічної культури, національної свідомості, розвитку творчої активності дітей. Зокрема, відділ екології та охорони природи, є координатором обласних етапів всеукраїнських конкурсів  за напрямками практичної природоохоронної роботи і екології, природно-заповідної справи,  еколого-натуралістичних походів.

В рамках проведення щорічного обласного конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти, Держекоінспекція у Полтавській області прийняла участь  у зональному етапі конкурсу екологічних агітбригад та театрів Кременчуцького району, тема якого у цьому році була «Раціональне природокористування». Серед 12 команд-претендентів на перемогу, найвищу кількість балів здобули екологічні бригади «Екологічна варта» (м. Горішні Плавні), «Едельвейс» (м. Кременчук), «Лунарія» (с. Омельник). Серед претендентів на перемогу в номінації «Кращий екологічний театр»  неабияку зацікавленість членів журі завоювали команди м. Горішні Плавні,  с. Кам’яні Потоки, с. Гориславці.

Важливо те, що учасники, будучи вихованцями загальноосвітніх середніх закладів володіють  термінологією, яка вживається в природоохоронних нормативно-правових актах, володіють інформацією та переймаються екологічними проблемами регіону.

Наступним етапом конкурсу буде участь переможців зональних змагань на обласному рівні, тож Держекоінспекція у Полтавській області матиме змогу донести до молоді актуальність  та необхідність раціонального використання природних ресурсів та долучити їх до спільної справи  по охороні довкілля.