Вакансії

Державна екологічна інспекція у Полтавській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії “Б”

1.1. начальника відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Полтавської області – старшого державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Полтавської області (умови);

1.2 завідувача юридичного сектору – юрисконсульта (умови).

Заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, резюме у довільній формі та документи (особова картка встановленого зразка з відповідними  додатками; дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, копію паспорта громадянина України, заяву, в якій повідомляється що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою) подавати протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби. Документи приймаються до 17:00 20 липня 2017 року за адресою: м. Полтава, вул. Коцюбинського, 6  кім. 41; тел. (0532) 60-72-72.

Інформація про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В» Державної екологічної інспекції у Полтавській області (дата оголошення конкурсу  15.06.2017р) .