Зробимо Україну чистою

Україна-чиста!!!«Зробимо Україну чистою разом!» – наймасштабніша щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

Організатором акції «Зробимо Україну чистою разом» виступає громадська організація «Let’s do it, Ukraine» – учасник міжнародного руху «Let’s Do It! World», що об’єднує понад 13 мільйонів людей у 113 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання своєї країні.

Стратегічною метою проекту  є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для розбору стихійних сміттєзвалищ, а також переведення України до 2020 року на роздільний збір і переробку відходів.

Державна екологічна інспекція України та її територіальні органи підтримують ініціативу громадської організації щодо проведення в Україні масштабного всеукраїнського заходу «Зробимо Україну чистою разом!» та традиційно спільно з органами місцевого самоврядування, територіальними органами виконавчої влади, громадськими активістами проводять прибирання територій на місцях.