Підтримайте кампанію «Подаруй дереву колечко»!

ДЕІ   Лютий 6, 2018   Коментарі Вимкнено до Підтримайте кампанію «Подаруй дереву колечко»!

Продукти, отримані від дерев та лісів, використовуються у нашому повсякденному житті скрізь, починаючи від харчової промисловості, паперових та дерев’яних виробів до ліків, миючих засобів та іншого, що ми не завжди пов’язуємо з лісами. Окрім того, ліси допомагають подолати такі серйозні проблеми як ерозія ґрунтів, зміна клімату, забруднення води, повітря та багато іншого. Окрім забезпечення потреб людства, ще більш важливо те, що ліс є осередком життя для більш ніж двох третин видів тварин і рослин, що населяють суходіл нашої Планети. Таким чином, коли ми вирубуємо ліс, страждають не тільки дерева. Лісова екосистема починає змінюватися та занепадати, що призводить до відчутної втрати біорізноманіття та серйозних наслідків для людства.

З метою збереження лісонасаджень, на підтримку кампанії WWF (World Wide Fund for Nature – Всесвітній фонд природи) «Подаруй дереву колечко» Державна екологічна інспекція у Полтавській області (далі –Держекоінспекція) пропонує всім небайдужим збирати паперову продукцію та здавати її у пункти прийому макулатури. А потім надіслати результати своєї роботи – тобто, скільки кілограмів макулатури було здано на переробку, за посиланням.  Наприкінці кампанії WWF підрахує загальну кількість врятованих дерев, а кожен учасник, отримає символічну наліпку «Я врятував дерево!».

 

Держекоінспекція, в свою чергу, також приєдналася до кампанії «Подаруй дереву колечко», зробила внесок в порятунок дерев, а саме: здала 320 кг макулатури. Разом ми можемо досягти більшого! Не будьте байдужими до природи!