Результати опитування!

ДЕІ   Січень 29, 2018   Коментарі Вимкнено до Результати опитування!

З метою вивчення громадянської позиції  щодо роздільного збору сміття, ефективного управління відходами на офіційному веб-сайті Державної екологічної інспекції у Полтавській області (далі – Держекоінспекція)   проводилося анонімне опитування. Результати якого свідчать , що частина опитуваних не усвідомила важливості питання сортування відходів і продовжує викидати сміття  без розділення на ресурсноцінні компоненти. Зокрема, на питання – «Чи сортуєте Ви побутові відходи за видами матеріалів?», більшість відповіли – «Ні, через наявні на те причини» (55%), є й такі, що відповіли – «Ні, не цікаво» (5%).

Варто зазначити, що на питання – «Чи будете Ви самостійно сортувати папір, скло, пластик та, у разі відсутності роздільного збору відходів, здавати зазначене в найближчі пункти прийому вторсировини?» 55 %  відповіли – «Так»!

Держекоінспекція закликає громадян бути культурними та відповідальними, сортувати та здавати відходи до пунктів прийому вторсировини. Пам’ятайте, при переробці ресурсноцінних матеріалів заощаджується енергія, зменшується об’єм шкідливих викидів в атмосферне повітря, відбувається економія сировини, зниження надходження відходів на полігони та інше. Сортуйте сміття заради майбутнього!